Küldetésünk
Edzőink
Versenyzőink
Tudástár
Kapcsolat
Thai-box edzést
keresek
Box edzést
keresek
Kérdésem
van
Edzésinfók ITT!
Box edzés (ökölvívás)
Thai box edzés (Muay Thai)
Termeink
Edzésidőpontok
Edzés időpontok Zuglóban és Árpádföldön
Felnőtt box edzés Zuglóban
14. kerületi terem (Zugló)
Cím: 1147 Budapest, Fűrész utca 113.
Hétfő
08:00
(90p)
Box (felnőtt)
Kezdő, haladó, versenyző
Rubin Olivér
17:30
(90p)
Box (felnőtt)
Kezdő, haladó, versenyző
Rubin Olivér
Szabó Erik
Kedd
19:00
(90p)
Box (felnőtt)
Kezdő, haladó, versenyző
Rubin Olivér
Szerda
08:00
(90p)
Box (felnőtt)
Kezdő, haladó, versenyző
Rubin Olivér
17:30
(90p)
Box (felnőtt)
Kezdő, haladó, versenyző
Rubin Olivér
Szabó Erik
19:00
(60p)
Box (felnőtt)
Szabó Erik
Csütörtök
19:00
(90p)
Box (felnőtt)
Kezdő, haladó, versenyző
Rubin Olivér
Péntek
08:00
(90p)
Box (felnőtt)
Kezdő, haladó, versenyző
Rubin Olivér
18:45
(90p)
Box (felnőtt)
Rubin Olivér
Szombat
Ezen a napon nincs edzés
vasárnap
Ezen a napon nincs edzés
Gyerek box edzés Zuglóban
14. kerületi terem (Zugló)
Cím: 1147 Budapest, Fűrész utca 113.
Hétfő
16:30
(60p)
Box (gyeremek)
Rubin Olivér
Szabó Erik
Kedd
Ezen a napon nincs edzés
Szerda
Ezen a napon nincs edzés
Csütörtök
Ezen a napon nincs edzés
Péntek
16:30
(60p)
Box (gyeremek)
Rubin Olivér
Szabó Erik
Szombat
Ezen a napon nincs edzés
vasárnap
Ezen a napon nincs edzés
Érdekel a próbaedzés!
Felnőtt thai box edzés Zuglóban
14. kerületi terem (Zugló)
Cím: 1147 Budapest, Fűrész utca 113.
Hétfő
08:00
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kiscsoportos edzés
Nagy Balázs
19:00
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kezdő, haladó
Nagy Balázs
Rubin Olivér
Kedd
17:30
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kezdő, haladó
Nagy Balázs
Szerda
08:00
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kiscsoportos edzés
Nagy Balázs
16:30
(60p)
Thai box (felnőtt)
Telefonos bejelentkezés szükséges!
Bereczki Dominik
Csütörtök
17:30
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kezdő, haladó
Nagy Balázs
Péntek
08:00
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kiscsoportos edzés
Nagy Balázs
17:30
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kezdő, haladó
Nagy Balázs
Szombat
Ezen a napon nincs edzés
vasárnap
10:00
(60p)
Thai box (felnőtt)
Telefonos bejelentkezés szükséges!
Bereczki Dominik
11:00
(60p)
Thai box (felnőtt)
Telefonos bejelentkezés szükséges!
Bereczki Dominik
Thai box edzés gyerekeknek Zuglóban
14. kerületi terem (Zugló)
Cím: 1147 Budapest, Fűrész utca 113.
Hétfő
Ezen a napon nincs edzés
Kedd
16:30
(60p)
Thai box (gyermek)
Nagy Balázs
Nardelotti Ajsa
Petrényi Botond
Szerda
Ezen a napon nincs edzés
Csütörtök
16:30
(60p)
Thai box (gyermek)
Nagy Balázs
Forgó Zalán
Petrényi Botond
Péntek
Ezen a napon nincs edzés
Szombat
Ezen a napon nincs edzés
vasárnap
Ezen a napon nincs edzés
Érdekel a próbaedzés!
Jóga óra Zuglóban
14. kerületi terem (Zugló)
Cím: 1147 Budapest, Fűrész utca 113.
Hétfő
Ezen a napon nincs edzés
Kedd
07:00
(60p)
Jóga
Rubin Olivér
Szerda
Ezen a napon nincs edzés
Csütörtök
07:00
(60p)
Jóga
Rubin Olivér
Péntek
Ezen a napon nincs edzés
Szombat
Ezen a napon nincs edzés
vasárnap
Ezen a napon nincs edzés
Érdekel a próbaedzés!
Felnőtt box edzés Árpádföldön
16. kerületi terem (Árpádföld)
Cím: 1162 Budapest, Szlovák út 86.
Hétfő
Ezen a napon nincs edzés
Kedd
16:45
(90p)
Box (felnőtt)
12 éves kortól!
Balázs Dávid
Szerda
Ezen a napon nincs edzés
Csütörtök
16:45
(90p)
Box (felnőtt)
12 éves kortól!
Balázs Dávid
Péntek
Ezen a napon nincs edzés
Szombat
Ezen a napon nincs edzés
vasárnap
Ezen a napon nincs edzés
Érdekel a próbaedzés!
Thai box edzés felnőtteknek Árpádföldön
16. kerületi terem (Árpádföld)
Cím: 1162 Budapest, Szlovák út 86.
Hétfő
17:30
(60p)
Thai box (felnőtt)
Középhaladó, haladó, versenyző
Nagy Balázs
18:30
(60p)
Thai box (felnőtt)
Középhaladó
Horváth Dominik
Kedd
08:00
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kiscsoportos edzés
Nagy Balázs
09:15
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kiscsoportos edzés
Nagy Balázs
18:00
(60p)
Thai box (felnőtt)
Kezdő
Bereczki Dominik
19:00
(90p)
Thai box (felnőtt)
haladó, versenyző
Nagy Balázs
Szabó Erik
Szerda
18:00
(60p)
Thai box (felnőtt)
Középhaladó
Horváth Dominik
Csütörtök
08:00
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kiscsoportos edzés
Nagy Balázs
09:15
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kiscsoportos edzés
Nagy Balázs
18:00
(60p)
Thai box (felnőtt)
Kezdő
Bereczki Dominik
19:00
(90p)
Thai box (felnőtt)
haladó, versenyző
Nagy Balázs
Péntek
17:30
(90p)
Thai box (felnőtt)
Középhaladó, haladó, versenyző
Nagy Balázs
Szombat
Ezen a napon nincs edzés
vasárnap
Ezen a napon nincs edzés
Thai box edzés gyerekeknek Árpádföldön
16. kerületi terem (Árpádföld)
Cím: 1162 Budapest, Szlovák út 86.
Hétfő
16:30
(60p)
Thai box (gyermek)
Nagy Balázs
Petrényi Botond
Nardelotti Ajsa
Kedd
Ezen a napon nincs edzés
Szerda
16:30
(60p)
Thai box (gyermek)
Nagy Balázs
Petrényi Botond
Horváth Dominik
Csütörtök
Ezen a napon nincs edzés
Péntek
16:30
(60p)
Thai box (gyermek)
Nagy Balázs
Horváth Dominik
Nardelotti Ajsa
Szombat
Ezen a napon nincs edzés
vasárnap
Ezen a napon nincs edzés
Érdekel a próbaedzés!
Alakformáló (zsákos box) edzés nőknek Árpádföldön
16. kerületi terem (Árpádföld)
Cím: 1162 Budapest, Szlovák út 86.
Hétfő
09:00
(60p)
Női alakformáló (zsákos) thai-box
Nardelotti Ajsa
19:30
(60p)
Női alakformáló (zsákos) thai-box
Nardelotti Ajsa
Furó Virág
Kedd
Ezen a napon nincs edzés
Szerda
08:00
(60p)
Női alakformáló (zsákos) thai-box
Furó Virág
19:00
(60p)
Női alakformáló (zsákos) thai-box
Furó Virág
Tóth Enikő
Csütörtök
Ezen a napon nincs edzés
Péntek
19:00
(60p)
Női alakformáló (zsákos) thai-box
Nardelotti Ajsa
Tóth Enikő
Szombat
09:00
(60p)
Női alakformáló (zsákos) thai-box
Tóth Enikő
vasárnap
Ezen a napon nincs edzés
Érdekel a próbaedzés!
Jóga órák Árpádföldön
16. kerületi terem (Árpádföld)
Cím: 1162 Budapest, Szlovák út 86.
Hétfő
20:30
(60p)
Jóga
Rubin Olivér
Kedd
Ezen a napon nincs edzés
Szerda
20:00
(60p)
Jóga
Rubin Olivér
Csütörtök
Ezen a napon nincs edzés
Péntek
Ezen a napon nincs edzés
Szombat
Ezen a napon nincs edzés
vasárnap
Ezen a napon nincs edzés
Érdekel a próbaedzés!
Ha bármilyen kérdésed van, vagy szeretnél részt venni az ingyenes próbaedzésen, akkor hívj minket!
Nagy Balázs, thai box: (20) 258-6286
(20) 258-6286
Rubin Olivér, ökölvívás és jóga: (20) 927-5706
(20) 927-5706
14. kerületi terem (Zugló)
Cím: 1147 Budapest, Fűrész utca 113.
Hétfő
08:00
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kiscsoportos edzés
Nagy Balázs
08:00
(90p)
Box (felnőtt)
Kezdő, haladó, versenyző
Rubin Olivér
16:30
(60p)
Box (gyeremek)
Rubin Olivér
Szabó Erik
17:30
(90p)
Box (felnőtt)
Kezdő, haladó, versenyző
Rubin Olivér
Szabó Erik
19:00
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kezdő, haladó
Nagy Balázs
Rubin Olivér
Kedd
07:00
(60p)
Jóga
Rubin Olivér
16:30
(60p)
Thai box (gyermek)
Nagy Balázs
Nardelotti Ajsa
Petrényi Botond
17:30
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kezdő, haladó
Nagy Balázs
19:00
(90p)
Box (felnőtt)
Kezdő, haladó, versenyző
Rubin Olivér
Szerda
08:00
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kiscsoportos edzés
Nagy Balázs
08:00
(90p)
Box (felnőtt)
Kezdő, haladó, versenyző
Rubin Olivér
16:30
(60p)
Thai box (felnőtt)
Telefonos bejelentkezés szükséges!
Bereczki Dominik
17:30
(90p)
Box (felnőtt)
Kezdő, haladó, versenyző
Rubin Olivér
Szabó Erik
19:00
(60p)
Box (felnőtt)
Szabó Erik
Csütörtök
07:00
(60p)
Jóga
Rubin Olivér
16:30
(60p)
Thai box (gyermek)
Nagy Balázs
Forgó Zalán
Petrényi Botond
17:30
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kezdő, haladó
Nagy Balázs
19:00
(90p)
Box (felnőtt)
Kezdő, haladó, versenyző
Rubin Olivér
Péntek
08:00
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kiscsoportos edzés
Nagy Balázs
08:00
(90p)
Box (felnőtt)
Kezdő, haladó, versenyző
Rubin Olivér
16:30
(60p)
Box (gyeremek)
Rubin Olivér
Szabó Erik
17:30
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kezdő, haladó
Nagy Balázs
18:45
(90p)
Box (felnőtt)
Rubin Olivér
Szombat
Ezen a napon nincs edzés
vasárnap
10:00
(60p)
Thai box (felnőtt)
Telefonos bejelentkezés szükséges!
Bereczki Dominik
11:00
(60p)
Thai box (felnőtt)
Telefonos bejelentkezés szükséges!
Bereczki Dominik
16. kerületi terem (Árpádföld)
Cím: 1162 Budapest, Szlovák út 86.
Hétfő
09:00
(60p)
Női alakformáló (zsákos) thai-box
Nardelotti Ajsa
16:30
(60p)
Thai box (gyermek)
Nagy Balázs
Petrényi Botond
Nardelotti Ajsa
17:30
(60p)
Thai box (felnőtt)
Középhaladó, haladó, versenyző
Nagy Balázs
18:30
(60p)
Thai box (felnőtt)
Középhaladó
Horváth Dominik
18:30
(60p)
Clinch edzés
Nagy Balázs
19:30
(60p)
Női alakformáló (zsákos) thai-box
Nardelotti Ajsa
Furó Virág
20:30
(60p)
Jóga
Rubin Olivér
Kedd
08:00
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kiscsoportos edzés
Nagy Balázs
09:15
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kiscsoportos edzés
Nagy Balázs
16:45
(90p)
Box (felnőtt)
12 éves kortól!
Balázs Dávid
18:00
(60p)
Thai box (felnőtt)
Kezdő
Bereczki Dominik
19:00
(90p)
Thai box (felnőtt)
haladó, versenyző
Nagy Balázs
Szabó Erik
Szerda
08:00
(60p)
Női alakformáló (zsákos) thai-box
Furó Virág
16:30
(60p)
Thai box (gyermek)
Nagy Balázs
Petrényi Botond
Horváth Dominik
18:00
(60p)
Thai box (felnőtt)
Középhaladó
Horváth Dominik
18:00
(60p)
Clinch edzés
Nagy Balázs
19:00
(60p)
Női alakformáló (zsákos) thai-box
Furó Virág
Tóth Enikő
20:00
(60p)
Jóga
Rubin Olivér
Csütörtök
08:00
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kiscsoportos edzés
Nagy Balázs
09:15
(90p)
Thai box (felnőtt)
Kiscsoportos edzés
Nagy Balázs
16:45
(90p)
Box (felnőtt)
12 éves kortól!
Balázs Dávid
18:00
(60p)
Thai box (felnőtt)
Kezdő
Bereczki Dominik
19:00
(90p)
Thai box (felnőtt)
haladó, versenyző
Nagy Balázs
Péntek
16:30
(60p)
Thai box (gyermek)
Nagy Balázs
Horváth Dominik
Nardelotti Ajsa
17:30
(90p)
Thai box (felnőtt)
Középhaladó, haladó, versenyző
Nagy Balázs
19:00
(60p)
Női alakformáló (zsákos) thai-box
Nardelotti Ajsa
Tóth Enikő
Szombat
09:00
(60p)
Női alakformáló (zsákos) thai-box
Tóth Enikő
vasárnap
Ezen a napon nincs edzés